אלבום בת מצווה

צילום בת מצווה החל מ-700 ש"ח

קיראו המלצות עלי מאתר מידרג

במגוון חבילות צילום משתלמות במיוחד. אצלנו תוכלו למצוא את המענה הנכון לכל הקשור בצילום בת מצווה ברחובות החל מצילום בוק בת מצווה, עריכת קליפ בת מצווה מוכן ליום האירוע, עריכת אלבום דיגיטלי לבת מצווה וצילום ערב האירוע החגיגי.

צלמים ברחובות
צילום אירועים משפחתיים
צלם בת מצווה ברחובות
צילום בת מצווה ברחובות
צילום אלבום דיגיטלי
צילום אירוע משפחתי
צילום בוק בת מצווה
צילום אירוע קטן
בוק בת מצווה ברחובות
צילום אירועי משפחה
אלבום בת מצווה ברחובות
צילום אירועים קטנים
צלמים לבת מצווה ברחובות
צילום אירוע קטן
צלם בוק לבת מצווה ברחובות
צילום אירועים קטנים
צילום אירועים משפחתיים
בוק בת מצווה
צילום בת מצווה ברחובות
צילום אלבום
צלמים ברחובות
צלם ברחובות לבת מצווה
בוק לבת מצווה
צילום ברחובות
צילום לבת מצווה
צילום בוק בת מצווה ברחובות
צילום בוק ברחובות
צלם בת מצווה ברחובות
צילום בת מצווה
צילום אירועי משפחה
צלמים ברחובות
צילום בת מצווה ברחובות
צילום אירועי משפחה
אלבום בת מצווה
צילום אירועים משפחתיים ברחובות
צילום בת מצווה ברחובות
צילום אירוע משפחתי
צילום אירועים משפחתיים ברחובות
צילום ברחובות
צילום בת מצווה
Facebook Profile Picture.png

כיצד להיערך לצילומי הבוק?

כל נערת בת מצווה חולמת על אלבום צילומים מקצועי כמו של הדוגמניות הגדולות. כדי שנוכל להתרשם מאלבום כזה עלינו להתכונן היטב לצילומים. כחודש לפני האירוע נקבע מועד לצילומים בלוקיישן שנבחר.

המקומות מאד מגוונים ושונים אחד מהשני. החל מחוף ים, סמטאות יפו העתיקה, פארק שעשועים, סטודיו מקצועי לצילום, מבנה נטוש ועוד הרבה אחרים. רצוי מאד לשכור מאפרת מקצועית שתאפר קלות את הנערה ותוציא ממנה את המיטב. ליום הצילומים על הנערה להצטייד לפחות בארבעה סטים של בגדים ספורטיביים, אלגנטיים ונוחים לצילום.

בנוסף לביגוד כדאי מאד להביא אביזרים שיקפיצו את הצילומים כמה דרגות למעלה. זה יכול להיות שמשיית תחרה, כובעים, צעיפים, משקפי שמש אופנתיים, גיטרה, צמידים, חותלות וכל אביזר שהנערה מתחברת אליו. לאחר יום הצילומים יועברו כל התמונות לבחירה לאלבום. 40-50 תמונות יספיקו למעצבת כדי לעצב אלבום מרשים ומקצועי. ניתן להוסיף כמה דפים לאלבום כדי שהאורחים יוכלו לכתוב ברכה קצרה לכבוד הנערה. 

ההכנות לצילום בת מצווה מתחילות הרבה לפני מועד האירוע עצמו. אנו בקדם צלמים מגיעים למקום כשעה לפני תחילת האירוע ובודקים את השטח מבחינת זוויות צילום, תאורה, מיקום האורחים וכו'. אנו דוגלים בצילום ספונטני ומקפידים על כמה כללי ברזל כדי שהאורחים ירגישו בנוח למשל: לא מצלמים מוזמנים בעת אכילה, לא מסתירים את המשפחה בשעת קריאת הברכות ומכבדים את בקשת האורחים שלא מעוניינים להצטלם. לאורך כל האירוע אנו שומרים על קשר עין עם המשפחה הקרובה ונענים לבקשתם. הצילומים נשלחים מיד לאחר האירוע במייל ולאחר בחירת התמונות ע"י ההורים הן נשלחות למעצבת כדי לעצב אלבום לפי טעמם. כמובן לאחר מסירת האלבום והסרט, ההורים מתבקשים לכתוב חוות דעת על השירות של קדם צלמים על מנת שגם אחרים יוכלו להינות מהשירות שאנו מעניקים.

צילום אירועים של קדם צלמים-החווייה האולטימטיבית שלך!

אצלנו תוכלו למצוא את המענה הנכון לכל הקשור בצילום בת מצווה החל מצילום בוק לילדה, עריכת קליפ בת מצווה מוכן ליום האירוע, עריכת אלבום דיגיטלי לבת מצווה וצילום כל האירוע החגיגי.

בקדם צלמים נערת הבת מצווה תרגיש כמו דוגמנית אמיתית ליום אחד. הצילומים לבוק בת מצווה נערכים באתרים שונים בארץ לפי נוחיות הלקוח.  

אצלנו בקדם צלמים הצילומים לבוק נערכים באתרים שונים בארץ לפי נוחיות הלקוח ובעזרת צלם בת מצווה אנו נגשים את חלומה של נערתך.

קיראו מה לקוחות מרוצים כתבו עלינו באתר מידרג