קליפ בת מצווה ברחובות

 קליפ בת מצווה ברחובות החל מ-500 ש"ח

אני מזמין אותך לקרוא עלי עשרות המלצות
לא מסוננות מלקוחות אתר מידרג.
מגוון חבילות צילום משתלמות במיוחד. צילום קליפ בסטייל של: ברכות בני המשפחה, קליפ של פייסבוק, קליפ ווטסאפ או אינסטגרם וגם בסגנון "סליחה על השאלה". מצגת תמונות מאלבום משפחתי שערוכה בצורה דינמית ומרגשת. 

הסיבה העיקרית שהאירוע יהיה בלתי נשכח

התרגשות רבה מלווה את הנערה המתבגרת בחגיגת בת המצווה שלה. יחד עימה אפשר לראות את הוריה שמתרגשים לא פחות ממנה ומנסים ליצור עבורה את האירוע הבלתי נשכח של חייה. לאירוע כזה חשוב להיעזר  בשרותיו של צלם בת מצווה שיידע להפיק את הצילומים בצורה חווייתית המגלה התחשבות ואמפתיה כלפי הנערה. צילומי אלבום בת מצווה כרוכים בהכנות של הנערה כדי שתרגיש בנוח בזמן הצילומים ועל מנת להוציא ממנה את המיטב בין אם היא ביישנית או מלאת בטחון עצמי.

אנו בקדם צלמים קשובים לדור הצעיר והמהיר ונותנים לנערה הרגשה של דוגמנית ליום אחד.

בוק בת מצווה ברחובות שאנו מפיקים מעוצב בקו צעיר ודינמי כך שייצור רושם רב על חבריה ומשפחתה ויישאר מזכרת לכל החיים. באירוע עצמו הצלם מרוכז בקהל המוזמנים כדי ללכוד בעדשתו את הרגעים המרגשים והמפתיעים. לצורך הפקת האלבום המשפחתי וסרט הוידאו, הצלם מלווה את ההורים לפני האירוע וגם אחריו אם לצורך הכנת קליפ בת מצווה ברחובות שמוקרן ביום האירוע או הכנת הזמנות מיוחדות המעוצבות לפי טעמו האישי של הלקוח. 

כמו כן קליפ בת מצווה באולפן הקלטות יחד עם בני המשפחה והחברים ששרים  לנערה בהפתעה. באירוע ניתן לצלם וידאו בחצי המחיר בנוסף לסטילס.  

זהו פתרון מושלם לאלה שלא רוצים להרחיב את התקציב ואין להם חשק לראות סרט באורך מלא. הסרט נמשך כ-10 דקות וכולל את הקטעים הנבחרים והמרגשים של האירוע.