קליפ בת מצווה

 קליפ בת מצווה החל מ-500 ש"ח

אני מזמין אותך לקרוא עלי עשרות המלצות
לא מסוננות מלקוחות מידרג
מגוון חבילות צילום משתלמות במיוחד. צילום קליפ בסטייל של ראיונות בני המשפחה, קליפ של פייסבוק, קליפ ווטסאפ או קליפ אינסטגרם. מצגת תמונות מצווה שערוכה בצורה דינמית וזורמת. 

הסיבה העיקרית שהאירוע יהיה בלתי נשכח

התרגשות רבה מלווה את הנערה המתבגרת בחגיגת בת המצווה שלה. יחד עימה אפשר לראות את הוריה שמתרגשים לא פחות ממנה ומנסים ליצור עבורה את האירוע הבלתי נשכח של חייה. לאירוע כזה חשוב להיעזר  בשרותיו של צלם בת מצווה שיידע להפיק את הצילומים בצורה חווייתית המגלה התחשבות ואמפתיה כלפי הנערה. צילומי אלבום בת מצווה כרוכים בהכנות של הנערה כדי שתרגיש בנוח בזמן הצילומים ועל מנת להוציא ממנה את המיטב בין אם היא ביישנית או מלאת בטחון עצמי.

אנו בקדם צלמים קשובים לדור הצעיר והמהיר ונותנים לנערה הרגשה של דוגמנית ליום אחד.

בוק בת מצווה שאנו מפיקים מעוצב בקו צעיר ודינמי כך שייצור רושם רב על חבריה ומשפחתה ויישאר מזכרת לכל החיים. באירוע עצמו הצלם מרוכז בקהל המוזמנים כדי ללכוד בעדשתו את הרגעים המרגשים והמפתיעים. לצורך הפקת האלבום המשפחתי וסרט הוידאו, הצלם מלווה את ההורים לפני האירוע וגם אחריו אם לצורך הכנת קליפ בר מצווה שמוקרן ביום האירוע או הכנת הזמנות מיוחדות המעוצבות לפי טעמו האישי של הלקוח. 

כמו כן קליפ בת מצווה באולפן הקלטות יחד עם בני המשפחה והחברים ששרים  לנערה בהפתעה. באירוע ניתן לצלם וידאו בחצי המחיר בנוסף לסטילס.  

זהו פתרון מושלם לאלה שלא רוצים להרחיב את התקציב ואין להם חשק לראות סרט באורך מלא. הסרט נמשך כ-10 דקות וכולל את הקטעים הנבחרים והמרגשים של האירוע.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now